fbpx

Prečo používať Taffix ™ ?

Nejasné časy si vyžadujú mimoriadne opatrenia

Jednou zo zaujímavostí na súčasnej pandémii COVID-19 je, že nerobí rozdiely medzi bohatými a chudobnými, medzi rôznymi pohlaviami, politickými názormi, etnickými skupinami alebo vekovými skupinami. Zasahuje nás bez rozdielu a preto si vyžaduje od každého z nás mimoriadnu ostražitosť a opatrnosť.

Aj keď aj naďalej na verejnosti nosíme rúška a dodržujeme spoločenské rozostupy, je potrebné prijať sekundárnu vrstvu osobnej ochrany, aby sme ostali v bezpečí a bránili sa pred nákazou.

Vráťme život do starých koľají

Taffix nám poskytuje dôležitú sekundárnu vrstvu ochrany a posúva nás tak stále bližšie k návratu do našich bežných životov. Jeho každodenným použitím pred cestou do kancelárie, fitnescentra, potravín alebo reštaurácie, dokážeme zabezpečiť eliminovanie nákazy vírusmi šíriacimi sa vzduchom, cez nosovú dutinu.  

Používaním Taffixu sa nielen chránime, ale zbavíme sa aj strachu, ktorý nám tak dlho bránil robiť veci, ktoré máme radi, ako napríklad stretávanie  sa s ľuďmi, na ktorých nám záleží.

Obnova komunít nám môže zabezpečiť obnovu hospodárstva

Nejde len o ochranu nás samých. Musíme myslieť aj na našich priateľov, kolegov, rodinu a poskytovateľov služieb, aby sme pandémiu spoločne zvládli a dostali ju pod kontrolu. Tým, že sa budeme správať ohľaduplne a spoločensky zodpovedne v aktuálnej situácii, môžeme tak docieliť rýchlejšiu stabilizáciu situácie s COVID-19 a rýchlejšiu obnovu ekonomiky.

Každý z nás zohráva dôležitú úlohu pri opätovnom obnovení globálnej ekonomiky, ako aj cestovania, vďaka čomu môžu byť hotely, bary a reštaurácie opäť v plnej prevádzke a pomôžme tak svetu užívať si život bez obmedzení, naplno.

Protivírusová ochrana

Taffix bol vytvorený prioritne, aby nás chránil pred súčasnou pandémiou, avšak chráni nás aj proti bežnej chrípke a akýmkoľvek iným vírusom šíriacim sa vzduchom. Zabraňuje nepríjemným ochoreniam, ktorými sa môžeme nakaziť napríklad v nemocnici, vo verejnej doprave alebo od náhodných okoloidúcich.

S Taffix ™ ste chránený kdekoľvek a kedykoľvek.

Laboratórny test, ktorý viedla docentka Barbara Mann z Virgínskej univerzity, dokázal, že gélová vrstva nosného spreja Taffix ™ redukuje vírusovú nálož SARS-CoV-2 resp. COVID-19 o 99,9 %.

Nosový sprej Taffix ™ vytvára mechanickú bariéru, ktorá zabráni vniknutiu vírusov do organizmu, prostredníctvom buniek nosovej sliznice.

” Inovatívny prístup produktu Taffix ™ na nás urobil dojem a veríme, že sa stane neoceniteľným ochranným prostriedkom, ktorý pomôže znížiť šírenie vírusu a bude hrať kľúčovú doplnkovú úlohu v globálnom úsilí vynájsť liek alebo vakcínu “

Dr Barbara J. Mann PHD.
(University of Virginia) mikrobiologička

Výhoda práškového nosového spreja
oproti nosovým sprejom na báze tekutých roztokov

Distribúcia tekutého liečiva v nosovej dutine

Distribúcia práškového liečiva v nosovej dutine

Ako pripraviť nové balenie Taffix ™ na používanie?

Vyberte svoj nosový sprej Taffix ™ z obalu a otvorte vrchnák. Potraste obsah fľaštičky Taffix ™. Vyskúšajte sprej dvoma vstrekmi do vzduchu. Taffix ™ je teraz pripravený na použitie. Ako ho však používať? Postupujte podľa pokynov nižšie.

Potraste a vyskúšajte sprej dvoma strekmi do vzduchu.

Vyčistite si nos

Fľaštičkou potraste

Aplikujte 1 až 2 vstreky do každej nosovej dierky

Fľaštičku následne dôkladne poutierajte